BB Speker

BbSPEAKER کاملاً متفاوت از سیستم رادیویی عمومی است. برای مکالمه هیچ دکمه ای را فشار نخواهید داد.
سیستم BbTALKIN (دستگاه STANDARD) + بلندگو + میکروفون + بی بی رادیو ،  “همه در یک BB Speaker” است.

● Intercall (بحث گروهی)

با دستگاه های STANDARD ، MASTER (حداکثر ۲ دستگاه قادر به جفت شدن در BbSpeaker هستند) ، از تماس با فاصله طولانی لذت ببرید.

به وسیله بی بی اسپیکر ، موج سواران روی آب با همه در ساحل صحبت می کنند. BbSPEAKER همچنین برای مربیگری اسکی ایده آل است. بلندگوها را در نقاط شروع و هدف دوره تنظیم کنید و مربی در مرکز دوره ایستاده باشد. قبل از شروع دانش آموزان ، مربیان یادداشت ها را توضیح می دهند و می توانند بلافاصله هنگام رسیدن به هدف ، نظرات را اعلام کنند. از آنجا که این یک سیستم مکالمه همزمان است ، دانش آموزان نیز می توانند بلافاصله نظرات خود را دریافت کنند.

●هندزفری / موسیقی

با تلفن هوشمند خود جفت شوید. وقتی تلفن هوشمند در جیب شماست ، یک دکمه را روی BbSPEAKER فشار دهید تا یک تماس تلفنی ، شماره گیری مجدد یا پخش موسیقی از طریق بلوتوث دریافت کنید

●function عملکرد رادیویی هوشمند walkietalkie

دانلود برنامه Zello (برنامه walkietalkie) ، دکمه PTT در سمت چپ BbSPEAKER هنگام استفاده از این برنامه بسیار مفید است.

با BbSPEAKER ، همه می توانند با سوار صحبت کنند

BbSPEAKER می تواند با ۲ دستگاه دیگر جفت شود ، همه شما می توانید بدون نیاز به فشار دادن حتی یک دکمه در زمان واقعی صحبت کنید!

با BbSPEAKER ، مربیگری گروه آسان تر خواهد بود!

BbSPEAKER می تواند با ۲ دستگاه دیگر جفت شود ، همه شما می توانید بدون نیاز به فشار دادن حتی یک دکمه در زمان واقعی صحبت کنید!

هندزفری / موسیقی

BbSPEAKER می تواند با تلفن شما جفت شود ، و با آن می توانید تلفن را انتخاب کنید / قطع کنید! همچنین می توانید به موسیقی گوش دهید.

دکمه عملکرد را فشار دهید

Bb SPEAKER فقط یک سیستم بین دنده ای نیست بلکه می تواند یک PTT نیز باشد!

برنامه رایگان “ZELLO” را در تلفن همراه خود بارگیری کرده و با بلوتوث با Bb SPEAKER ارتباط برقرار کنید ، سپس می توانید فشار دهید تا صحبت کنید!

این بسیار جالب خواهد بود ، زیرا شما می توانید تعداد نامحدودی از افراد را برای صحبت کردن متصل کنید!